4 vīriešu noslēpumi, kurus jāzina katrai sievietei

Raksts pārpublicēts sadarbībā ar Apollo.lv.

Amerikāņu psihologs Štrimpels apgalvo, ka vīrieši nemaz nav tik dāsni un citus mīloši, par kādiem tos mēdz uzskatīt.

Un tā – 4 lietas, kuras jāzina sievietēm par vīriešiem:

1. Vīrieši izpēta sievietes būtību un zināšanas izmanto savā labā.
Štrimpels apgalvo, ka vīrieši zina, ko sievietes no viņiem gaida un manipulē ar šīm zināšanām.

2. Vīrieši ir tikpat histēriski kā sievietes.
Viņš nespēj saprast, kāpēc jūs tik ļoti lielu vērību pievērsiet somiņas krāsai vai viņa nejaušam izteikumam? Ticiet – panika sīkumu dēļ nav tikai sieviešu īpašība. Arī vīrieši mēdz tā darīt, tikai ne atklāti. Viņi nerādīs savus satraukumus vai nerunās par lietām, kuras viņus satrauks. Tā vietā, lai pateiktu, ka viņam nepatīk jūsu ilgās telefona sarunas, viņš sāks jums pamazām «atriebties» – nepievērsīs jums uzmanību, neatbildēs uz telefona zvaniem un SMS, un neviens neuzminēs par ko viņš patiesībā ir apvainojies.

3. Patiesībā nevienam vīrietim nepatīk brīvas attiecības.
Pat, ja vīrietis jums piedāvā uzsāk vēl kādas attiecības, ticiet, viņš domā – sevi. Vīrieši baidās no poligāmijas, ja paši uzsāk vairākas attiecības vienlaiku, tad baidās, ka to varētu darīt arī partnere. Patiesībā tā ir tikai lielība.

4. Sekss nav iemesls attiecību sākumam.
Ja vīrietis pirmajā tikšanā reizē jums piedāvā seksu – ticiet tās nebūs nopietnas attiecības. Štrimpels uzskata, ka vīrietis sievietei piedēvē konkrētu lomu – mīļotā, draudzene vai meitene uz vienu nakti un pāriet no viena statusa otrā praktiski nav izredžu.
Štrimpels iesaka sievietei nebūt gatavai uz visu, lai iekarotu vīrieša sirdi – viņš to uzskatīs par pašu par sevi saprotamu un jūsu telefona numuru aizmirsīs jau nākamajā rītā, raksta aif.ru


http://www.apollo.lv/zinas/4-viriesu-noslepumi-kurus-jazina-katrai-sievietei/460333