5 iemesli, kāpēc sievietei nevajadzētu liegt seksu savam vīrietim

1.)  Vienīgā atšķirība starp draudzību un romantiskām attiecībām ir intimitāte.

Ja jūsu laulībā vai attiecībās nav seksa, tad kas jūs esat? Partneri? Labākie draugi? Ja pārim nav aktīvas seksuālās dzīves, visticamāk viņiem trūkst kaisles un iemīlēšanās sajūtas.

Protams, sekss nav vienīgais veids, kā panākt intimitāti, bet tas ir viens no veidiem, kā to izdarīt. Ilgstošs seksa trūkums var veicināt attiecību pasliktināšanos, jo pāra starpā zūd kaisle un seksuālā interese vienam par otru.

2.) Lai izrunātos, sieviete parasti dodas pie savām draudzenēm, mātes, tēva, radinieka, tantes, taču vīrietis to visbiežāk nedara.

Protams, ir vīrieši, kuri zvana saviem draugiem, lai stundām ilgi runātu par sajūtām, problēmām un intīmo dzīvi, bet tas nav raksturīgi lielākajai daļai vīriešu.

Sekss ir viens no veidiem, kā vīrietis apmierina vajadzību pēc attiecībām un mīlestības. Vīrieši nelūdz seksu tikai tāpēc, ka tas rada patīkamas sajūtas (tas ir tikai daļējs iemesls), ja vīrietis mīl savu sievieti, viņš vēlas ar viņu mīlēties tādējādi paužot savas jūtas un interesi par šo sievieti. Sekss ir viens no veidiem, kā partneri viens otram var parādīt, likt sajust  savu kaisli, interesi un jūtas vienam pret otru. (tas, protams, nav vienīgais veids).

Nereti vīriešiem viņa sieviete ir vienīgais cilvēks, pie kura vērsties pēc mīlestības. Vīrietim pasaulē ir vairāki izaicinājumi, un ir svarīgi, ka viņam ir sieviete, kura saprot viņa vajadzības. Protams, vīriešu vajadzību saprašana nav tikai nodarbošanās ar seksu, vīriešiem ir arī citas vajadzības, bet sievietes visbiežāk uztrauc viņa vajadzība teiši pēc dzimumattiecībām.

Mūsdienu rietumu pasauli ir ietekmējusi feministu kustība, kas pauž ideju, ka sievietēm nevajadzētu prioritizēt vīriešu vajadzības, un tas iekļauj arī nevēlēšanos apmierināt viņa seksuālās vajadzības regulāri. Turpretim vīriešiem sieviešu vajadzības ir jāapmierina…

Vīrieša vajadzības ir tikpat svarīgas kā tavu bērnu vai draugu vajadzības! Galu galā – tu pavadīsi savu atlikušo dzīvi ar savu vīrieti. Bērni izaugs un pametīs mājas, draugiem būs savas dzīves. Laulība vai attiecības bez dzimumsakara vīrietim var likt justies atraidītam un kļūt neprognozējamam.

3.) Parunāsim par vīrišķo un sievišķo enerģiju, kas ir ļoti spēcīgi saistītas ar seksu. Vīrišķā enerģija ir vērsta uz „iztukšošanu”. Sievišķā – „piepildīšanu”. Piepildīšana runā arī par lietu emocionālo aspektu.

Sievišķajai enerģijai ir vairāki veidi kā „uzpildīties” – iepirkšanās, mīlēšanās, laika pavadīšana ar mājdzīvniekiem, runāšana ( ar draudzenēm un citiem), klausīšanās, un daudzi citi. Vīrišķajai enerģijai arī ir vairāki veidi, kā „ iztukšoties”, bet vīrieši pārsvarā nedomā tāpat kā sievietes.

4.) Sekss apmierina vīrieša vajadzību pēc mīlestības.

Daļa sieviešu nepiekritīs, bet, ja divi cilvēki ir attiecībās un sieviete atraida vīrieti, ignorē viņa vēlmi pēc dzimumattiecībām, tā vietā kā prioritāti izvirzot bērnu/karjeras/draudzeņu/citas ģimenes vajadzības, tad pēc kāda laika šis atraidījums sāk veidot negatīvas asociācijas ar attiecībām vai pat pašu partneri un liek vīrietim justies mazāk vīrišķīgam, mazāk mīlētam un pieņemtam, un tas var (ne vienmēr!) novest pie krāpšanas.

Ģimeņu konsultants M. Gerijs Ņūmans pētījumā atklāja galvenos iemeslus, kāpēc vīrieši krāpj sievietes:

48% – primāra emocionāla neapmierinātība

32% – vienāda emocionāla un seksuāla neapmierinātība

8% – primāra seksuāla neapmierinātība.

Tas nenozīmē, ka sievietēm un vīriešiem (vienlīdzīgi) vajadzētu strādāt pie kaisles radīšanas, mīlestības un prieka attiecībās, lai seksa trūkums nebūtu problēma.

5.) Nekad negaidi, ka tevi mīlēs un dievinās tādu, kāda esi, nepieliekot pūles no savas puses.

Mēs visi esam pašpietiekami, bet tu nekad, nekad nevari cerēt iegūt un paturēt vīrieti no saviem sapņiem ar kaislīgām, mūžīgām, mīlestības pilnām attiecībām, kurās tu esi pielūgta un dievināta, ja tu pati nedod to pašu pretī viņam. Runa ir par standartiem, kas tev ir pašai pret sevi.

Ja tu vienmēr domā par sevi un konstanti uzskaiti un salīdzini, ko tu saņem un ko dod attiecībām, tu nekad nepiedzīvosi tās brīnišķīgās attiecības, par kurām visi sapņo un kuras visi grib.

Esi laimīga!

Avots:

http://www.thefemininewoman.com/2010/02/5-reasons-why-women-shouldnt-deprive-their-man-of-sex/