8 iemesli, kāpēc vīrieši krāpj sievietes

Raksts pārpublicēts sadarbībā ar Apollo.lv.

Dažkārt, kad uzrodas daudz problēmu un ikdiena sāk nomākt, vīrietis dodas gūt mierinājumu pie kādas citas sievietes. Kādi patiesībā ir iemesli vīrieša neuzticībai? Patstāvīgi ar dzīvi neapmierināta sieviete sev blakus? Slikta seksuālā dzīve? Vēlme aizbēgt no vientulības? Jā, uz visiem jautājumiem iespējams atbildēt apstiprinoši, vēstī lifestyle.msn.com.

Astoņi iemesli, kurus vīrieši minēja kā galveno neuzticības cēloni:

1. Atriebība
Atriebība neuzticības formā visspilgtāk izpaužas situācijās, kad vīrietis vēlas sievietei revanšēties, emociju karstumā neredzot labāku iespēju, kā pārvarēt dusmas un atgūt pašapziņu. Kāds vīrietis savu pieredzi raksturoja šādi: «Reiz es krāpu savu draudzeni pēc tam, kad viņas mobilajā telefonā biju ieraudzījis saraksti ar bijušo. Tās bija diezgan nekaitīgas īsziņas, bet forma, kādā notika sarakste bija pārāk «draudzīga» un mani saniknoja.» Tovakar vīrietis kopā ar draugiem aizgāja iedzert un vēlāk pārgulēja ar citu sievieti.

2. Zudusi fiziskā pievilcība
Vīrietis var krāpt sievieti situācijās, kad starp pāri nepastāv fiziskās pievilkšanās spēks, bet ir citi iemesli, kāpēc būt kopā, piemēram, kopīgas intereses. Iespējams, sievietes vizuālais veidols neatbilst vīrieša gaumei un uzrodas kāda cita sieviete, ar kuru jūtams seksuālās pievilkšanās spēks, kam vīrietis nespēj pretoties.

3: Sievietes nav blakus
Neuzticība bieži vien izpaužas situācijās, kad attiecības šķir attālums. Iespējams, dzīvesbiedre daudz ceļo vai uz ilgāku laiku ir devusies pelnīt iztiku ārzemēs. Ilgstoši to izturēt ir grūti, it sevišķi, ja nav skaidri zināms, kad sieviete atgriezīsies.

4.Vīrietis ir apmaldījies savās jūtās
Reizēm sieviete tiek krāpta attiecībās, kas sevi ir izsmēlušas, jo mainās apstākļi, intereses, rodas jauni iespaidi, kas šķiet pārāk vilinoši. Sevišķi spilgti šāda tendence vērojama pirmajās attiecībās. Iespējams, pāris ir pazīstami kopš vidusskolas, bet izvēlas atšķirīgu dzīves tālāko ceļu. Attiecības saglabājas, tomēr kardināli tiek mainīta dzīvesvieta, apkārtējā vide. Parādās jaunas intereses un neapzināta vēlme pamēģināt ko jaunu, nebijušu. Šādas attiecības ir grūti pārtraukt, tāpēc vīrietis var spert neuzticīgu soli.

5. Mainās emocionālais stāvoklis
Krāpšanu var piedzīvot attiecībās, kuru gaitā mainās vīrieša emocionālais stāvoklis. Iespējams, vīrietis pārvar smagus pārdzīvojumus vai pilnveidojas emocionāli, savukārt, sievietes dzīvē iestājusies stagnācija. Šādā situācijā varbūtiski mainīties vīrieša prioritātes un tas, kas bija labi kādreiz, var viņu neapmierināt tagad.

6. Pārāk daudz konfliktu
Ja attiecībās ir pārāk daudz konfliktu un valda nebeidzama spriedze, vīrietis var meklēt glābiņu citas sievietes apskāvienos. Kāds vīrietis dalās savā pieredzē:
«Ar bijušo, ar kuru dzīvoju kopā, nemitīgi strīdējos. Mēs konfliktējām nepārtraukti. Mājās valdīja neizturama spriedze. Savukārt, manā darba vietā strādāja ļoti mierīga, draudzīga un jautra meitene. Pilnīgs pretstats manai bijušajai. Kādu vakaru mēs abi aizkavējāmies darbā, pēc tam aizgājām iedzert. Nakts beidzās ar to, ka es paliku pie viņas.»

7. Viņam ir nepieciešama deva pašcieņas
Neuzticība vērojama arī situācijās, kad vīrietis šādi vēlas celt savu pašapziņu. Iespējams, viņš jūtas par sevi nedrošs un izvēlas pārgulēt ar citu sievieti  Kāds vīrietis, kurš uzskatīja sevi par pārāk kautrīgu un jau bija samierinājies ar rutīnu pašreizējās attiecībās, darba konferencē iepazinās ar viņa vārdiem – satriecošu sievieti. Viņa uzsāka flirtu kā rezultātā abi attapās gultā. Tas manāmi palielināja vīrieša pašapziņu, kura ilgstoši bija snaudusi.

8. Lai piepildītu fantāzijas
Dažkārt fantāziju piepildījums šķiet labāks par realitāti, tāpēc vīrietis var izšķirties par labu neuzticībai. Iespējams, apstākļi sagrozās tā, ka šo fantāziju ir iespējams veiksmīgi realizēt un vīrietis tam nespēj pretoties.

http://www.apollo.lv/zinas/8-iemesli-kapec-viriesi-krapj-sievietes/471853