Kā būt par vislabāko «viagru» savam vīrietim?

Raksts pārpublicēts sadarbībā ar Apollo.lv

Kad erotisma pilnais medus mēnesis jau garām, un attiecības iegrozās ikdienas sliedēs, rutīna sāk ielavīties arī jūsu seksā. Jau esat pieraduši pie tā, ka kopā ceļaties un ejat gulēt, un partnera kailais ķermenis vairs tā neuzbudina. Ko darīt, lai erotiskais valdzinājums neizzūd, lai sekss nav ikdienas rutīnas sastāvdaļa?

Esi seksīga pati priekš sevis

Sieviete, uzvelkot seksīgu apakšveļu, savādāk izturas, savādāk kustas un jūtas. Esi seksīga pati priekš sevis, tavs vīrietis sajutīs no tevis plūstošo seksa enerģiju. Pamēģini mājās vienkārši «aizmirst» uzvilkt ierasto T-kreklu vai halātiņu.

Atrodi savus erotiskos punktus

Bieži vien pat ļoti pieredzējušu vīriešu kļūda ir tā, ka viņi uzskata, ka tas, kas apmierināja viņu pirmās partneres, darbojas ar visām sievietēm. Katra sieviete ir pilnīga individualitāte, katrai ir savi erotiskie punkti, kuri var atšķirties. Vispirms tev pašai ir jāzina, kur un kādi pieskārieni tevi uzbudina, tad varēsi pamācīt savu vīrieti. Vislabākais veids, kā izzināt savu ķermeni, ir silta, putaina vanna, kur vari atslābināties un atklāt pieskārienus, kuri tev ir patīkami.

Ļauj vaļu iztēlei

Vīrieši bauda ar acīm, ļauj šo prieku arī savam vīrietim. Mazgājoties vai pārģērbjoties neieslēdzies aiz četrām atslēgām, ļauj, lai tavs vīrietis pamielo acis. Aizsūti viņam uz mobilo telefonu savu pikato fotogrāfiju, tā iedarbosies uz tavu vīrieti daudz labāk nekā visas «Playboy» bildes kopā. Pārsteidz viņu ar negaidītu striptīzu vakariņu laikā, vai ielavies pie viņa dušā.

Izdomājiet paši savu Kamasutru

Tā nav taisnība, ka, jo dīvaināka seksa poza, jo lielāks seksuāls apmierinajums. Tomēr dažkārt ir vērts pamēģināt ko jaunu, interesantu, varbūt kāda, pat ļoti sarežgīta, seksa pozīcija var nest negaidītu apmierinājumu. Atklājiet viens otram savas slēptās vēlmes un mēģiniet tās kopā realizēt, gūstot abpusēju apmierinājumu.

Uzmanību!

Uzmanību vajadzētu ievērot izmēģinot intīmpreču veikalos pieejamo asortimentu. Labāk ir paļauties uz gadsimtu gaitā pārbaudīto – glāzi laba vīna. Vīns atslābina un veido romantisku gaisotni. Tikai nekādā gadījumā nevajadzētu pārspītēt – viena vīna glāze ir pilnīgi pietiekoši, tu taču negribi aizmigt visnepiemērotākā brīdī.

Atceries, Tu esi vislabākā «viagra» savam vīrietim!

http://www.apollo.lv/portal/sieviete/articles/276629