Kāda ir vīriešu sapņu sieviete

Raksts pārpublicēts sadarbībā ar apollo.lv

Katra sieviete jau no bērnības sapņo par savu princi uz balta zirga, kurš būs mīļš, iejūtīgs, īsi sakot ideāls. Varbūt tomēr lietderīgāk būtu padomāt par to, par kādu sievieti sapņo vairums vīriešu. Kāda pēc vīriešu domām ir ideāla sieviete.

1. Viena no svarīgākajām sievietes lomām vīrieša dzīvē ir mīļākās loma. Jāatzīst, ka sekss ieņem ļoti nozīmīgu vietu vīrieša dzīvē. Katra sieviete var būt laba mīļākā. Nevajag baidīties ļaut vaļu savai fantāzijai. Tomēr, lai sāktu fantazēt, vajadzētu iepriekš iegūtu kaut vai pamatzināšanas par vīrieša seksualitāti. Esi kārdinoša, izdomas bagāta, lai tavs mīļotais negarlaikotos. Pacenties uzzināt sava mīļotā vīrieša seksuālās vēlmes, varbūt varat tās kopā īstenot.

2. Ļoti daudzi vīrieši sapņo par sievieti, kura ir kā mūza viņu dzīvē. Reālajā dzīvē tā ir labas draudzenes loma, kura viņu iedvesmo un palīdz realizēt profesionālās sfēras mērķus. Vīrietim ir svarīgi zināt, ka sieviete vienmēr būs viņa pusē. Viņš grib dzirdēt, ka tieši viņš ir vislabākais, visizcilākais, viņš vienkārši grib dzirdēt uzslavas.

3. Vīrieši, kuri ir pieraduši pie māmiņu gādīgās aprūpes, meklē sievieti, kura par viņiem rūpēsies tā kā to ir pieraduši sagaidīt no māmiņas. Viņi vēlas būt lutināti, aprūpēti, glāstīti, bet bez jebkāda mājiena par viņu vājumu.

4. Vīrietim ir nepieciešams draugs, uz kuru viņš var paļauties, kam var uzticēties, ar kuru var pārrunāt darba un finansiālās problēmas. Ja sieviete spēj pelnīt šo saprotošā drauga lomu, tad vīrietis ļoti augsti to spēj novērtēt. Sievietes spēja uzklausīt šajā gadījumā ir vissvarīgākā. Visbiežāk vīrieši negaida no sievietes konstruktīvu atbildi, kā atrisināt radušos problēmu, bet gan iespēju dalīties ar sev tuvu cilvēku grūtā brīdī. Vīrieti neinteresē gari, emocionāli spriedelējumi, bet gan īsa, konstruktīva saruna par svarīgāko.

5. Vīrieši sapņo par sievieti, ar kuru viņi varētu lepoties – gudra, inteliģenta, skaista, ar humora izjūtu. Tomēr katram vīrietim ir savi priekšstati par to, kādai ir jābūt inteliģentai un skaistai sievietei.

6. Lielākā daļa vīriešu nepievērš pārāk lielu uzmanību kārtībai un tīrībai un ar lielu prieku visus mājas pienākumus vēlas uzvelt sievietei. Tomēr ar to vajadzētu uzmanīties. Dažkārt sievietes ar prieku uzņemas pilnīgi visus mājas pienākumus, līdz pat naglu sišanai un dažādu instalāciju labošanai, cerot, ka vīrietis slavēs viņu kā izcilu darba rūķi un vislabāko mājsaimnieci. Tomēr lieta tāda, ka vairums vīriešu mājas darbus neuzskata par darbu, pēc viņu domām tā ir «mājās sēdēšana un nekā nedarīšana». Nevajag cerēt, ka vīrietis ievēros un priecāsies, ka mājās valda ideāla tīrība un pat izlietne vannas istabā netek.

Katrai sievietei ir jāatceras, ka vīrieši meklējot ideālu sievieti ir ļoti prasīgi. Tas tomēr nenozīmē, ka viņi ir prasīgi arī paši pret sevi.

http://www.apollo.lv/zinas/kada-ir-viriesu-sapnu-sieviete/564531