Kas padara sievieti nesseksīgu vīrieša acīs?

Raksts pārpublicēts sadarbībā ar Apollo.lv.

Vīriešiem neseksīgas liekas sievietes, kas:

a) izturas tā, ka viņām viss vienalga

Sieviete uzvedas tā, ka top skaidrs: viņa sevi neuzskata par seksuālu, negrib būt seksuāla un dara visu, lai nedod dies’ kāds noturētu viņu par seksuālu. Tā darot viņa visai pasaulei apliecina, ka viņai ir vienalga, ka visi lūkojas uz viņu ar šausmām. Šī tipa sievietēm mēdz būt nevīžīgs apģērbs, nekopti mati, nepatīkama ķermeņa smaka, nekopts izskats.

b) ir zems pašnovērtējums

Ja sieviete nepārprotami ar savu uzvedību apliecina, ka pati sevi zemu vērtē, tad vīriešu acīs sabrūk pat mazākās aizdomas par viņas seksualitāti. Vairums vīriešu uzskata: ja sievietei ir augsts pašnovērtējums, tas liecina par to, ka viņa gultā atļausies daudz vairāk nekā sieviete ar zemu pašnovērtējumu. Vīrieši instinktīvi. nojauš, ka sieviete ar zemu pašnovērtējumu nespēj atraisīties un tas viņus atgrūž.

Šī tipa sievietēm mēdz būt blāvs acu skatiens, nav spīduma acīs, pārsvarā ir liekais svars, viņas ir lempīgas, viņām ir ļengans ķermenis, bezformīga kokvilnas apakšveļa, izteikta pasivitāte visās jomās, nav ne mazākās vēlēšanās uzlabot savu izskatu.

c) izrāda pārāk lielu centību

Ja sieviete nepārprotami cenšas demonstrēt savu seksualitāti, tas noved pie pretējā. Vīrieši nevēlas, lai sieviete pārspīlētu savu seksualitāti. Viņi instinktīvi jūt, ka tas ir neīsti. Ja sieviete pārspīlēti pūlas izskatīties un uzvesties seksuāla, tas liecina par to, ka viņai patiesībā seksualitātes nav.  Vīriešiem šķiet pievilcīga tikai dabiska neuzspēlēta seksualitāte.

Šī tipa sievietes tēlo naivās vai ir pārgudras, samāksloti uzvedas, mēdz agresīvi ņemt iniciatīvu savās rokās, mēdz būt pārāk tievas, izrāda materiālu ieinteresētību, izaicinoši uzvedas un izskatās vietā un nevietā, viņām ir uzkrāsotas pārspīlēti lielas lūpas, ir pārāk pļāpīgas.

d) barjeru celšana

Ja sieviete saka, ka vēlas būt seksuāla, bet viņas uzvedība liecina par pretējo, tas liecina, ka viņa ceļ barjeras. Vīrietis jūt, ka sieviete ceļ sienu un nevēlas tamlīdzīgus sarežģījumus. Viņam zūd seksuālā interese.

Šāda tipa sievietes neflirtē, demonstrē intereses trūkumu, tēlo primadonnu, ir pārāk kritiskas vai pesimistiskas, neciena vīriešus, rada iespaidu, ka viņām nav īstu jūtu, demonstrē savu slikto garastāvokli vai vienaldzību.

e) personiskās īpašības

Ja sieviete izrāda stulbumu, vīrietis vairāk par vienu reizi nevēlēsies ar viņu palikt. Un to pašu vienu reizi ne labprāt atcerēsies.

Vīrieši aši vien laižas prom, ja sieviete vienkārši ir stulba, visu laiku žēlojas, izrāda humora izjūtas trūkumu, izturas noliedzoši, nav enerģiska un mērķtiecīga, egocentriska, melīga, greizsirdīga, mūžīgi sarūgtināta, ir dzēlīga.

 

http://www.apollo.lv/portal/sieviete/articles/254618