Sieviešu un vīriešu seksuālie žesti

Raksts pārpublicēts sadarbībā ar Apollo.lv.

Vissenākais sazināšanās veids ir ķermeņa valoda. No sākuma bija ķermeņa valoda tikai pēc tam homo sapiens sāka sazināties ar vārdu palīdzību. Savukārt dzīvnieki sazinās tikai ar ķermeņa valodas starpniecību. Ar tās palīdzību viņi ziņo pretējā dzimuma pārstāvim, ka izvēlējušies tieši viņu kā savu pēcteču tēvu vai māti.

Ķermeņa valodas pārzināšana ļauj nolasīt sieviešu un vīriešu patiesos seksuālos nodomus. Vēl šis sazināšanās sistēmas priekšrocība ir tā, ka der visiem neatkarīgi no tautības vai rases. Visi žesti, galvas kustības, kāju un roku stāvoklis vēstīs par vienu un to pašu.

Seksuālo žestu ir ļoti daudz, tāpēc šajā rakstā tiks aplūkoti izplatītākie. Cita starpā, neskatoties uz valdošo uzskatu par vīriešu tieksmi uz poligāmiju un sieviešu – uz monogāmiju, sabiedrībā ar neapzinātu žestu palīdzību vīrietis pūlas iepatikties vienai konkrētai sievietei, sieviete –  pūlas iepatikties visiem, kas atrodas telpā un redz viņu.

Sieviešu seksuālie žesti

Sajutušas vīriešu skatienu, sievietes sāk kārtot matus vai vienkārši pieskaras matiem, vai atmet matus no sejas. Arī sievietes ar īsu matu griezumu izmanto šo paņēmienu. Tāpat par sieviešu seksuālo interesi liecina: piešķiebta galva, sieviete viegli glāsta savus gurnus vai kāju, pārmet kāju pār kāju vai uzsēžas uz saliektas kājas, šūpo kurpi. Visi šie žesti liecina par to, ka sieviete nav vienaldzīga pret to, kas pašlaik atrodas viņai blakus.

Vīrietim, kurš dāmai iepaticies, noteikti tiks demonstrēts delms, ar pirkstiem glaudīts cilindriskas formas priekšmets. Pēdējais žests liecina pats par sevi. Ilgstošs skatiens tieši acīs arī liecinās par sievietes nodomiem.

Ko tad tam visam liek pretī vīrieši?

Vīriešu seksuālie žesti

Droša pazīme par ieinteresētību būs vīrieša plati noliktās kājas, kas nosacīti demonstrē mātītei ģenitālijas. Tā dara daudzi primāti. Aiz siksnas aizbāzti īkšķi arī liecina par to, ka puisis nav vienaldzīgs, lai gan jāpiebilst, ka šajos platumu grādos (kas nav plašās Amerikas kontinenta prērijas ar tur mītošajiem kovbojiem) šādi žesti īpaši bieži nav ieraugāmi.

Kā dāmas, tā kavalieri demonstrējot savstarpēju ieinteresētību, ieraugot simpātiju objektu atdzīvojas, iztaisno muguru, viņu muskuļu tonuss uzlabojas un, ja ir pārāk tuvu pienākts personiskajā zonā, neatvirzās. Žestu atdarināšana arī liecina par savstarpējām simpātijām. Visdrīzāk lielāka garantija kļūt par nākamo seksa partneri ir tādā gadījumā, ja iecerētais vai iecerētā atdarina pēc iespējas vairāk žestu. Turklāt šī izvēle tiek veikta neapzināti.

http://www.apollo.lv/zinas/sieviesu-un-viriesu-seksualie-zesti/553364