Grūtniecība?

 • Sveiki! Es nesen pārgulēju (izsargājāmies) un tagad man ir aizkavējušās mēnešreizes! Vai tas ir no tā, ka esmu nedod dievs stāvoklī, vai varētu būt cits iemesls? Cik ilgi un kādu iemeslu dēļ var aizkavēties mēnešreizes?

Atbilde


 • Vai pastāv iespēja iestāties grūtniecībai neilgi pirms mēnešreizēm?

Atbilde


 • Labdien, ar draugu pirms pāris dienām mīlējāmies. Izsargājāmies, viņš arī saka, ka pēc tam viss bija kārtībā ar prezervatīvu. Ir pagājušas 2 dienas, bet es visu laiku uztraucos, ka kaut kas noritējis ne tā, kā vajag. Saprotu, ka 2 dienas ir pārāk maz simptomiem, bet man šķiet, ka man jau ir visi iespējamie simptomi.

Atbilde


 • Labdien! Vēlētos uzzināt dažas lietas par grūtniecības iestāšanos. Ir tā, ka man drīz jāsākas mēnešreizēm, būtībā pēc kādām 2 vai 3 dienām. Man ar savu otru pusīti bija sekss bez izsargāšanās trīs dienas. Cik liela iespēja ir, ka palikšu stāvoklī vai tādas iespējas vispār ir šajās dienās palikt stāvoklī? Un vai tad ir menstruācija, ja iestājas dažas dienas pirms? Tas ir svarīgi zināt. Man ir 20 gadi!

Atbilde


 • Labdien! Man pēc menstruācijām pagājis neilgs laiciņš, apmēram 5 dienas. Ar otru pusīti bija sekss bez izsargāšanās. Cik liela iespēja ir palikt stāvoklī? Jo bērniņu vēlamies. Man ir 21 gads un menstruācijas ir regulāras! Paldies jau iepriekš par atbildi.

Atbilde


 • Labdien, veicu 2 testus grūtniecības, pozitīvi. vizīte pie ārsta tikai pēc vairākām nedēļām, vai varu būt droša, ka ir grūtniecība? Mēnešreižu nav, velk vēdera lejasdaļu un sāpīgas krūtis.

Atbilde


 • Labdien! Man pēdējā laikā ir bijis sekss bez izsargāšanās, protams puisis manī nebeidz, bet nav garantijas, ka paspēja laikā izņemt, varbūt tomēr kaut kas tika un vai tādā veidā var palikt stāvoklī? pirms 5 dienām taisīju testu, negatīvs. tagad man ir sākusies smērēšanās, bet nav tā kā mēnešreižu laikā, starpā ir tikai 17 dienas, parasti ir 29. Esmu uztraukusies.

Atbilde


 • Sveicināti. Pašlaik atrodos ārzemes (Anglija) un tests uzrāda divas strīpiņas bet otra strīpiņa ir gaišāka. un man bija bijušas mēnešreizes, bet tad pēc kādām 10 dienām man bija nelieli asins smērējumi. tad arī izdomāju nopirkt testu un tas bija pozitīvs. ir jau pagājušas divas nedēļas un man ir sāpīgi krūšu gali, bet citas izmaiņas nav. Vai varētu tiešām tā būt ka esmu stāvoklī? un vēl es gribēju zināt kurā laika posmā Dzemdes gļotāda kopā ar  neizmantoto olšūnu ar asinīm tiek izskalota no dzemdes dobuma??? Pēc tā varētu vadīties, kurā grūtniecības nedēļā esmu.

Atbilde


 • Labdien! Sakiet lūdzu, vai būtu vēlams palikt stāvoklī pēc 40 gadiem. 35 gados bija jātaisa aborts, jo lietoju pretdepresijas tabletes? Tā bija pirmā reize, kad paliku stāvoklī. Apprecoties depresijas vairs nav un vēlētos mazuli, dzīvojam dzimumdzīvi bez izsargāšanās, taču vēl neesam tikuši pie mazuļa. Paldies jau iepriekš! Ar cieņu – Daira

Atbilde


 • Kā var zināt, vai esmu stāvoklī vai nē? Kādas ir pazīmes?

Atbilde


 • Labdien, man bija pēdējā mēnešreižu diena un notika dzimumattiecības. Otrā dienā iedzēru postinoru. Vai ir iespējas, ka varu palikt stāvoklī? Tagad ir pienācis tas laiks, kad vajadzētu sākties reizēm, bet nav. Uztaisīju testu, tas bija negatīvs…

Atbilde


 • Vai klimaksa laikā var palikt stāvoklī?

Atbilde