Maksts infekcijas

 • Sveicināti! Sakiet lūdzu, vai sieviete, kas nedzīvo seksuālo dzīvi, var saslimt ar kandidozi, t.s. piena sēnīti?

Atbilde


 • Pirmajā grūtniecībā bieži saskāros ar piena sēni. Šī iemesla dēļ, kā stāstīja vecmāte, dzemdībās bija nelieli plīsumi. Kā varu uzlabot veselību, lai nākamajā grūtniecībā nesaskartos ar piena sēni?

Atbilde


 • Sveiki! Man atklāja ureplazmu un gardenellas, bet man nav līdz galam skaidrs, kādā ceļā šīs infekcijas var iegūt un, kā – pārnest partnerim. Tas, ko vēlējos noprecizēt 1) vai šīs infekcijas ir iespējams iegūt tikai dzimumkontakta ceļā 2) vai tad, ja ar šo infekciju mīlējas bez izsargāšanās, tā pavisam noteikti tiek “uzdāvināta” arī partnerim vai arī tas atkarīgs tikai no otra imunitātes un partneris var izrādīties vesels?

Atbilde


 • Sveiki! Man ir tāda problēma, mēnešus 4.atpakaļ man bija piena sēnīte, ginekologs man izrakstīja zāles, kādu laiku pazuda, bet tagad man ir tā, ka niezēšana ik pa laikam vēl ir, bet ir parādījušies ļoti sārti un niezoši plankumi vietās kur ir kājas. Varbūt varētu ieteikt, kādu elliņu vai smēri?

Atbilde


 • Man pirms gada ginekoloģe atklāja bakteriālo vaginozi. Bija nieze, jēlumi, pampums gan man, gan partnerim. Izdzērām noteiktās zāles, lietoju svecītes. Tikko augustā atkal tas pats, izārstējām, bet tagad jūtu, ka atkal ir gan nieze, gan izdalījumi. Jau 3 gadi lietoju kontracepcijas tabletes. Vai tā vaginoze atkal un atkal atgriežas no tabletēm?

Atbilde


 • Sveiki! Jau 2 gadus cīnos ar piena sēni. Esmu vairākas reizes lietojusi svecītes, bet tās palīdz tikai uz ļoti nelielu laiku. Arī draugs ir lietojis gan krēmu, gan kapsulu. Bet ir tā ka visi simptomi pēc izdzeršanas ir tikai pastiprinājušies un sāpes urinēšanas laikā un pēc tās ir milzīgas! Ko man darīt un kad es varētu gaidīt kādus uzlabojumus? vai tiešām man vairāki mēneši jādzīvo ar dedzinošu sajūtu un bez seksa?

Atbilde


 • Labdien! Man atklāja hlamīdijas un nozīmēja nākošo konsultāciju pēc 6 dienām. Infekciju saķēru nesen. Vai pēc tām sešām dienām baktērijas varētu būt grūtāk izārstēt uzsākot antibiotiku kursu, vai tomēr nav nozīmes šīm 6 dienām? Un kādus pārtikas produktus nevajadzētu lietot uzturā, lai ātrāk varētu izārstēties? Man 22 gadi.

Atbilde


 • Sveicināti! Vēršos pie Jums ar pilnīgu nesaprašanu. Jau otro mēnesi, precīzi (!!!) vienu nedēļu pirms mēnešreizēm man parādās nieze. Tā ilgst vienu nedēļu – pēc mreizēm – bez sūdzībām. Sliecos uz piena sēni, bet lasot par to internetā, tādas domas atmetu, jo pārlieku daudz izdalījumi un citādāka smaka nav (kā minēts pie piena sēnes pazīmēm). Ir tikai nieze. Janvārī pārbaudēs man uzrādīja ureaplazmu, ginekoloģe noteica kursu, kuru izdzēru, mierinot mani, ka tas nav nekas bīstams vai neparasts. Vai tas varētu būt tagadējās niezes pamatā vai ir cits iemesls un, kas tas varētu būt? Paldies.

Atbilde


 • Es saņēmu analīžu rezultātus, ka esmu slima ar gonoreju, mans puisis aizgāja uz tām pašām analīzēm un saņēma rezultātus, ka viņam viss ir kārtībā. Mēs nelietojam prezervatīvus, vai tas ir iespējams??? Paldies par atbildi!

Atbilde


 • Nesen izgāju pārbaudes pie ginekologa (kādus divus mēnešus atpakaļ). Bija hlamīdijas, izārstēju, aizgāju uz atkārtotu pārbaudi un daktere teica, ka tagad varot nākt pēc gada, jo viss ir labi. Pavisam nesen ievēroju, ka man pēc čurāšanas slaukoties nedaudz smērē asinis, nav ne uz biksītēm, ne kur citur, tieši pēc čurāšanas, pirmo reizi tas sākās tieši pēc seksa…varbūt esmu kaut kā savainota? Jo nekas nesāp, stāvoklī neesmu, vai man ir iemesls uztraukties? Pēc trim dienām jāsākas reizēm.

Atbilde


 • Labdien, 2 gadus esmu ārstējusi piena sēni ar svecītēm, izdalījumu nav, bet ir palikusi nepatīkama smaka- jau kādi 4 mēneši, Kas tas varētu būt un kas var palīdzēt pret to? Atrodos darbā ārzemēs, tāpēc nevaru ierasties pie sava ginekologa. Paldies.

Atbilde


 • Sveiki! Esmu gandrīz 18 gadus jauna, pirms mēneša biju pie ginekologa un atklāja gardnerellu, izrakstīja zāles, gan dzeramas, gan vaginālas, esmu jau izlietojusi, un pati jūtu, ka ir labāk, gan izdalījumi, gan smaka. Ārste teica, ja vēlos varu pārbaudīties pēc tam atnākt vēlreiz, ja vēlos, protams, ka to arī darīšu, pieraksts ir uz nākamo nedēļu.Bet vēlējos uzzināt, ja puisis ir nevainīgs un es esmu izgājusi šo veseļošanos kursu- es varu viņu aplipināt ar šo slimību vēl, ja jūtos daudz labāk? Jo pārgulēju pēc zāļu lietošanas, bet ir uztraukums, jo neizmantojām prezervatīvu, bet bijām piesardzīgi.

Atbilde


 • Labdien! Lūdzu, pastāstiet- kas ir gardnerellas/gardnereloze? Apkārt ļoti daudz pretrunīgu informāciju! Vai šī saslimšana saistīta ar STS? Kā iegūstama? Kā sieviete pati var to veicināt savā organismā? Kā ārstējama? Paldies par atbildi! Man tā ir ļoti svarīga.

Atbilde


 • Sveiki! Man ir tāda problēma, kas man atkārtojas katru mēnesi 4gadu garumā:( man ir atklātas dažāda veida sēnītes, katru reizi cita, un tā uz riņķi. Esmu jau pieradusi, bet būtu laimīga, ja es no tā tiktu vaļā:( tas nedaudz arī traucē man justies brīvai seksa laikā! Man ir pastāvīgs partneris. Jautājums tieši ir par piena sēni. vai to var ārstēt? Ko darīt, ja tas atkārtojas? Un vai tas man netraucēs ieņemt bērnu?

Atbilde


 • Ginekoloģe man atklāja trihomonas! Es krāpusi vīrieti neesmu, viņš mani- arī, nē. Pirtīs neejam, citu dvieļus utt nelietojam. Tad kā iespējams inficēties? Un vēl- man ir gadu vecs dēliņš, ar kuru kopā gāju vannā visu laiku-vai tad arī viņam būs šī slimība???

Atbilde


 • Labdien! Vai olnīcu iekaisums rodas tikai no STS? Man ir iekaisušas olnīcas, bet analīzes neko neuzrāda, kas tam var būt par iemeslu? Un vai sēnīte var būt urīnceļos, bet ne makstī, jo ir nieze pēc antibiotiku lietošanas klitora rajonā un dedzinoša sajūta vēdera lejasdaļas sānos?

Atbilde


 • Man ir tāds jautājums, kaut gan saprotu, ka jādodas uz apskati! Intīmajam draugam uz locekļa tuvumā pie oliņām un uz oliņas ieraudzīju tādu kā pumpu, kā sēnes uz āru izaugušas rozā krāsā un augša pumpiņai kā norīvēta – kas tas ir? Pašai tāda kā piena sēnīte laiku atpakaļ bija nieze un oda ne īpaši labi! paldies jau iepriekš!

Atbilde


 • Labdien! Man ir viena problēma! Kā lai tiek vaļā no baltajiem ziediņiem! Man to ir ļoti daudz un ar nelabu smaku! lūdzu palīdziet!

Atbilde


 • Labdien! Diemžēl man ir jājautā par tādiem mikroorganismiem kā ureoplazma un mikoplazma. Nu jau sadzīvoju ar to 2 gadus, jo baroju bērniņu ar krūti, un zāles tad nevar lietot. Daudz par to esmu meklējusi informāciju, bet tā arī neesmu sapratusi, cik tas ir nopietni, jo uzskati ir pretrunīgi. Mani ikdienā piemeklē viegli panesams diskomforts pēc urinēšanas, esmu pat pieradusi pie tā. Pa reizei gadās arī cistīti, tie gan ir sāpīgi līdz asarām, ļoti baidos no tiem, tādēļ ievēroju higēnu un siltumu, kas jau līdzinās fobijai. Citu slimību man nav, esmu veikusi visas analīzes. Vai to var izraisīt šie 2 mikroorganismi? Vai arī ne? Un kā lai savu vīrieti pārliecinu, ka viņam arī tie ir, ka arī viņam jālieto zāles? Jo viņš nejūt nekādu diskomfortu.

Atbilde