Pēc dzemdībām

 • Sveiki! Pagājis pusgads pēc dzemdībām. Dzemdības bija diezgan smagas un bija ārējie plīsumi. Visu šo laiku, bet tagad vairāk nekā iepriekš, ejot uz tualeti pa lielam ir ļoti stipras sāpes un katru reizi ir nedaudz asinis tieši no starpenes, jo tur tā kā visu laiku būtu maziņš pušumiņš, plīsumiņš. Bieži arī pēc tam vēl sāp. Vai tas var būt tāpēc, ka dzemdībās bija plīsumi? Vai tas tā turpināsies mūžīgi?

Atbilde


 • Sveiki! Tā nu ir sanācis, ka neesmu bijusi uz pārbaudi pie ginekologa pēc dzemdībām, nu jau pagājuši 7 mēneši… Vai man vajadzētu uztraukties? Nemiers jau nedaudz dīda, bet nav sanācis laika un ar naudām arī problēmas.

Atbilde


 • Pēc dzemdībām esmu kļuvusi ļoti tieviņa. Tīri. tā teikt kauli un āda un krūtis arī ir pazudušas, pat nesaprotu kas tas par izmēru. Vai ir kaut kāda medicīniska iespēja kaut cik atgūt svaru un krūtis? Vai arī kā ir tā paliks?

Atbilde


 • Man piedzima meitiņa. Baroju ar krūti.. meitiņai ir 3 mēneši bet man joprojām nav mēnešreizes. Tā tas var būt??

Atbilde


 • Man ir tagad bērniņš, viņam ir viens mēnesītis. Baroju ar krūti, bet ir viena lieta- krūtis sāp un uz krūts ir sarkans pleķis un sāp mēģinu noslaukt pienu tomēr sāp ļoti. Ko darīt?

Atbilde


 • Sveicināti! Lieta tāda, ka ir pagājuši nu jau 8 mēneši pēc dzemdībām un mans vēders tā arī nav mazinājies – nabiņa ir tā pat izspiedusies uz āru, kā bērniņu gaidot un vēders virs nabas ir stingrs un piespiežot tāds kā atsperīgs, zem nabas ir slānītis ar tauku kārtiņu(par šo es pašu brīdi nesatraucos). kad 1,5 mēnešus pēc dzemdībām biju vizītē pie savas dakteres, viņa teica, ka vēders var tik ātri nesavilkties, jo man šīs bija 3. Dzemdības (pirmās 2007. gadā, tad 2010. gada oktobra beigās un 2012. gada aprīļa beigās.) Ārste ieteica nēsāt jostu. Jostu regulāri neuzliku – vai tādēļ vēders nav savilcies? Liene

Atbilde


 • Sveiki, Vēlējos jautāt vai tas ir normāli, ka man meitiņai ir jau 3 mēneši pēc dzimšanas, bet man joprojām nav mēnešreizes..??

Atbilde


 • Labdien! Kāpēc pēc bērna zīdīšanas sāp krūtis kādu stundu, pēc tam pāriet? Bērns krūti satver pareizi.

Atbilde


 • Labdien! griežos pie Jums kā pie speciālista, esmu 35.gadus veca sieviete un manai meitiņai tikko palika 4 gadiņi, mums ir grūti tik vaļā no krūts barošanas, tas notiek tikai naktī, reizes 2, pa dienu nedodu, visu sarunājam, sakiet, lūdzu, vai ir kādi līdzekļi, medikamenti, lai krūtīs pazustu piens, vai krūtis ir jānosien, jo esmu stingri nolēmusi tuvākajās dienās visu pārtraukt, krūtis ir lielas.

Atbilde


 • Mani uztrauc asiņošana pēc dzemdībām. bērniņš piedzima 29. janvārī, mazulīti baroju ar krūti. Pēc dzemdībām divas nedēļas asiņoja. 8.martā sākās atkal asiņošana uz 7 dienām. līdz šodienai(21.martam) bija nelieli smērējumi ar mazliet nepatīkamu smaržu, bet šodien atkal asinis. vēršos pie jums pēc atbildes, jo pati neatrodos Latvijā un šejienes ārstiem īsti neuzticos. gribēju noskaidrot vai man nepieciešams griezties pie ārsta, un vai tas ir kas bīstams manai veselībai?? Paldies!

Atbilde


 • Labdien! Man ir neliela problēma, es pirms 7 mēnešiem piedzemdēju bērniņu.. Pēc dzemdībām man bija viss kārtībā, bet visādu iemeslu dēļ es neaizbraucu pie sava ārsta (ginekologa).. Es dzīvoju kopā ar savu vīru, tāpēc dzimumdzīve tika atsākta un mēs neizmantojām nekādu kontracepcija. Vīrs man solīja, ka neesot nevienu reizi beidzis manī, bet tomēr taču kāda pilīte varēja trāpīt, vismaz es tā domāju.. Bet mana problēma ir tāda. ka jau 2 mēnešus man nav mēnešreižu, grūtniecības testus esmu veikusi jau 2- abi negatīvi.. kā tas var būt? ar mani varbūt kaut kas nav kartībā, vai arī tiešām esmu atkal stāvoklī.?? Vai ir iespējams, ka mēnešreizes atsāksies? Paldies jau iepriekš par sniegto atbildi….

Atbilde


 • Es gribētu pajautāt .Ko nozīmē dedzinošas sāpes makstī, balti un brūngani izdalījumi no maksts? Esmu 3,5 mēn. pēc dzemdībām… Paldies.

Atbilde


 • Labdien! 3 mēn. pēc otrām dzemdībām man ievietoja spirāli. Tagad no tā brīža nav bijušas mēnešreizes, pagājušas jau 7 nedēļas. Mēnešreizes pēc dzemdībām atsākās jau pēc 6 ned., baroju joprojām ar krūti. Par ko tas var liecināt?

Atbilde


 • Labdien, kopš otrā bērna dzemdībām mums ar vīru ir parādījušās problēmas- man ir zudusi vēlme pēc seksuālām attiecībām. Vīrs dažreiz apvainojas par to, ka es nevēlos seksu. Ko man darīt, lai es būtu apmierināta un vīrs apmierināts ar mani?.

Atbilde


 • Labdien! pēc dzemdībām man ir pagājis 1 mēnesis. pēc asiņošanas man ir tādi izdalījumi ar nepatīkamu smaržu. bet sāpju nekādu nav. pēc dzemdībām bija arī nelieli plīsumi. vai man varētu būt kāds iekaisums, kas izraisa tādu nepatīkamu smaržu, vai kas cits? pie ārsta pagaidām netieku. paldies jau iepriekš.

Atbilde


 • Labdien! Man pēc dzemdībām (2009.gada 14.septembrī) pirmo reiz mēnešreizes atsākās 12.maijā. Kopš tā laika vairs nav bijušas. Stāvoklī neesmu, par to esmu pārliecinājusies. Vai tā ir normāla parādība?

Atbilde


 • Labdien!!! Man tāds jautājums par menstruālo ciklu pēc dzemdībām. Man pirmās menstruācijas bija, kad mazajam bija apmēram 2 mēneši. Nu jau ir pagājis vairāk nekā mēnesis un nesākas otrās. Vai tas ir normāli un cik ilgā laikā atjaunojas cikls pēc dzemdībām regulāri?

Atbilde


 • Beidzu zīdīt mazo 10mēn. Vēlāk uz krūtīm parādīties sāka sarkani sāpīgi izaugumi- pumpas. Dažreiz pat strutas nāk ārā! Pašas parādās un pazūd. Kas tas ir un ko darīt? Nekur nevaru rast informāciju. Pie ārsta rindā jāgaida ilgi…

Atbilde


 • Pēc dzemdībām ir pagājuši trīs mēneši un vēl neesmu bijusi pie ginekologa- vai tas man var kaut kā kaitēt? Un vai man tagad būtu jāapmeklē viņš, vai tikai vajadzības gadījumā?

Atbilde


 • Labdien! Pirms divām nedēļām piedzima meitiņa, tā nu sanāca, ka izstūmu viņu vienā reizē. Nedaudz ieplīsa kaunuma lūpas, uz kurām arī tika uzliktas šuves. Pirms izrakstīšanās ginekoloģe apskatē teica, ka viss esot kārtībā, šuves uzsūksies un diedziņi paši nokritīs. Gribēju jautāt pēc cik ilgā laikā šuves parasti uzsūcas? Paldies jau iepriekš! Andra.

Atbilde