Seksuālas attiecības

 • Vēlējos pajautāt, vai mēdz sāpēt, ja pārguļ jau otro reizi? Man sāpes ir nenormālas, vai man ir kāda problēma?

Atbilde


 • Labdien! Man ir 22 gadi! 2 gadus man ir patstāvīga dzimumdzīve! Uzsākot dzimumdzīvi gadu lietoju kontracepcijas tabletes, tad kādu pus gadu lietoju kontracepcijas riņķīti, tagad lietojam tikai prezervatīvu un retu reizi pārtraukto dzimumaktu! Problēma ir tāda, ka labi, ja reizi gadā es sasniedzu orgasmu, bet kunilinga kulmināciju ir aptuveni reizi mēnesī (ar seksu nodarbojamies aptuveni 25 reizes mēnesī). Apsveru iespēju iegādāties vibratoru. Cik reāli ar vibratoru ir sasniegt orgasmu un vai tas vispār ir iespējams? Vai mīļotajam vīrietim teikt, ka vēlos iegādāties vibratoru vai to labāk slēpt no viņa?

Atbilde


 • Man ir 64 gadi. 30 gadus nav bijis seksa. Ir cilvēks, ar kuru vēlētos to darīt, bet pēc pirmā mēģinājuma visa ir maksts ieejas plīsums un nu jau 8 dienas nevaru sēdēt. Ko darīt?

Atbilde


 • Kas var notikt pirmā seksa laikā? Un kādas varbūt sekas?

Atbilde


 • Man ir tāda problēma, ka es nespēju sasniegt orgasmu, man ir 19 gadi. Ir pastāvīgas dzimumattiecības ar 1 puisi. Ļoti daudz dažādus veidus esmu mēģinājusi, bet nekā. Pēdējā reizē mans puisis man paziņoja, ka es tikko beidzu, bet es neko nejutu, man bija tāda pati uzbudinājuma pakāpe kā visas mīlēšanās laikā. Apgalvoja, ka tā tiešām ir, jo viss slapjš pēkšņi palicis. Nevaru saprast vai tā patiešām var būt, ka ir orgasms, bet to nezinu/nejūtu.?

Atbilde


 • Kā īsti ir ar SKVIRTU? Tā ir leģenda, tas ir urīns vai tomēr īpašs šķidrums, kas izdalās sievietei orgasma laikā? Man tas ir ļoti svarīgi. Nekur nav atrodama viennozīmīga informācija, tikai ļoti pretrunīga! Atliek uzzināt patieso anatomiju! Draugs tā dēļ palicis vai traks, un es neaprotu, vai man jājūtas nepilnīgai, ka to nespēju? Paldies!

Atbilde


 • Labdien! Man ir 12 gadu. Es vēlētos uzzināt ko nozīmē masturbēt un kas ir orgasms.

Atbilde


 • Labdien, Man ir 18 gadu un nesen ar puisi būtu bijusi pirmā reize, bet lieta tāda ka viņš nevarēja tikt manī iekšā, sāpes arī bija lielas. Otrajā reizē tas pats. Jau bail, ka atkal nekas neizdosies un ļoti sāpēs. Tiklīdz lieta nonāk līdz tam ka viņam būtu jāiekļūst manī pēkšņi sāku uztraukties un saspringstu. Zinu ka esmu gatava un gribu to izdarīt, tāpēc nesaprotu kāpēc nekas nesanāk. Ar mitrumu ar it kā viss kārtībā. Man jādzer kontracepcijas tabletes, jo bija neregulāras mēnešreizes, varbūt tas ko ietekmē? Un kā lai pārvaru šo uztraukumu ja tas pie vainas? Paldies jau iepriekš.

Atbilde


 • Sveiki! Mans draugs apmierinot mani, manā lejasdaļā ievadīja 3 pirkstus. Kad viss bija beidzies, man tur sāka nedaudz asiņot. Kāpēc tā notiek? Vai tas ir normāli? Pateicos jau tagad par atbildi. 😉

Atbilde


 • Sveiki, esmu 22 gadus veca sieviete un man ir pusgadu vecs bērniņš. Uzskatu ka man ir liela problēma – es savos 22 neesmu izjutusi orgasmu, varbūt iemesls ir seksuālā vardarbība, kura man bija 8 gadu vecumā vairākas reizes? Nezinu, ko man darīt.

Atbilde


 • Man ir 59, bet nekad dzīvē nav bijis orgasms, vismaz neesmu jutusi. Man ir stabils draugs un dzimumdzīve, bet nespēju sasniegt orgasmu. Lūdzu konsultāciju.

Atbilde


 • Labdien! Mani uztrauc sekojoša problēma. Puisis seksa laikā nedaudz sakodis krūtis, un uzsūcis nelielus zilumus uz tām. Vai man būtu jāuztraucas par savu krūšu veselību pēc šī gadījuma, ja zilumi veiksmīgi noiet? Paldies par atbildi jau iepriekš!

Atbilde


 • Labdien! Mani satrauc, mīlējoties ar vīrieti vēl nesasniedzot orgasmu manī rodas karsts šķidrums, kurš dzimumdzīves laikā tek ārā. Vīrietis domā ka man ir kārtīgs orgasms, bet man jau paliek neērti, ka ar savu šķidrumu viņu nopludinu. Ko darīt?

Atbilde


 • Labdien! Es pēc bērniņa dzimšanas izvēlējos, kā kontracepcijas līdzekli spirāli. Vai tas ir normāli ja dzimumakta laika ir sāpes un ļoti bieži dēļ tā pāriet vēlēšanas ar to nodarboties, vīrs mani nesaprot un mums rodas domstarpības? Ko man darīt? Liels paldies…

Atbilde


 • Labdien! Man intīmas attiecības ar savu līgavaini ir reizi nedēļā, un katru reizi, kad to darām, tad man ir sāpīgi, kad sāk ieiet manī. Kāpēc tā ir?

Atbilde


 • Sveiki! Mani uztrauc jautājums, kas saistīts ar manu partneri. Nezinu, kā lai viņam to pajautāju neaizskarot, jo tā tomēr katram ir intīma tēma. Viņa datorā ir bildes, kurās ir tikai transseksuāli, nevienas kailas, normālas sievietes, tikai vīrieši ar krūtīm. Arī saitus apmeklējis ar sludinājumiem kur vīrietis meklē vīrieti, geju pornogrāfiju. Vai tas varētu būt saistīts tikai ar viņa seksuālajām fantāzijām vai vēlmi, lai viņu apmierina anāli? Vai to var uzskatīt par normālu vīrieša interesi?

Atbilde


 • Esmu precējusies, divu bērnu māmiņa. Vecums 25gadi. Bet pēdējo gadu laikā nevēlos tuvību. Es pat varētu teikt, ka es baidos no mīlēšanās. Man uzbudinājuma vietā rodas satraukums un riebums. Mēs ar vīru esam runājuši par šo tēmu, bet viņam ar to nepietiek, ja es pasaku, man nav libido, es negribu un neko nevaru tur izdarīt. Viņš grib. Mēs esam nopirkuši vibratoru cerībā, ka varbūt ar to izdosies, bet nekā, man negribas. Piebildīšu, ka orgasmu sasniegt nav problēmas, tikai pēdējā laikā nemaz negribas sākt pašu procesu, tādēļ nobeiguma iztrūkums nav nekāds brīnums. Palīdziet, kā atgriezt savu libido. Vai man būtu jādodas pie psihologa, pie seksologa. Es gribu gribēt savu vīru, bet kad pienāk tas brīdis, es negribu.

Atbilde


 • Man ir 42 gadi un mīlējoties man sāp- kādēļ tā var būt un ko tur varētu darīt?

Atbilde


 • Sveiki! Es vēlētos uzzināt, kas var notikt ja ilgstoši nav seksa? Man stāsta, ka var rasties slimības vai problēmas, bet es vēlos uzzināt no cilvēka, kas tiešām to zina! Lūdzu palīdziet!

Atbilde


 • Vai izvarošana jaunībā arī var iespaidot mani vēl pēc 10 gadiem un kavēt orgasma sasniegšanu? Divas reizes ir bijis orgasms- vaginālais, pārējie, tikai klitoriālais. Liekas, ka man problēma ir galvā. Kā to atrisināt vienkāršāk? Pie speciālistiem diez vai iešu, jo man ir neērti runāt ar aci pret aci par šādām tēmām jau no mazotnes….

Atbilde


 • Vēlētos uzzināt, ko darīt, lai paildzinātu pašu mīlēšanos, jo manam vīrietim (viņam jau ir 36 gadi) ļoti ātri ir erekcija un es nespēju izbaudīt mīlēšanos (Long Love prezervatīvi nepalīdz)!

Atbilde


 • Sveiki! Es vēlētos zināt iemeslus biežai masturbācijai un vēlmei pēc seksa. Ar bieži, es domāju ap 10 vai vairāk reizēm dienā un jebkurā iespējamā brīdī. Dēļ tā ir arī problēmas veidot emocionāli tuvas attiecības. Cik atceros tāda seksualitāte man parādījās ap 7 gadiem. Bērnībā vecāku bļaustīšanās bija ikdiena. Vai tas ir saistīts ar to? Vai tas ir veids kā es izlādēju stresu? Vai kas cits?

Atbilde


 • Seksa laikā mana maksts kļūst pārāk mitra, līdz ar to abiem zūd bauda. Esmu dzirdējusi, ka ir kādas svecītes, kas mitrumu var samazināt…

Atbilde


 • Vai drīkst nodarboties ar seksu mēnešreižu laikā?

Atbilde


 • Sveiki, es vēlētos uzzināt kādai tieši ir jābūt pirmajai reizei? Man sekss vēl nav bijis, un mans puisis vēlas mani, un es neesmu droša! Nezinu kā tam visam ir jānotiek! Es pati arī to vēlos esmu gatava, bet es nezinu kad to var darīt un kādā veidā! Bija grūti jums šo rakstīt, bet saņēmos! Vēlētos patiešām lai jūs man palīdzētu ar padomu, jo esmu izmisumā, nezinu īsti ko lai dara.

Atbilde


 • Ja puisis mani apmierina ar pirkstiem, gan masējot vagīnu, gan visādi citādi, vai man nevar rasties ginekoloģiskas problēmas?

Atbilde


 • Sveicināti! Es vēlējos pajautāt- man ir 23 gadi un vēl neesmu sasniegusi orgasmu, kaut seksuālā dzīve ir bijusi pietiekami, lai spētu iegūt! Masturbējusi neesmu. Esmu dzirdējusi, ka dažas sievietes orgasmu gūst tikai pēc bērna ieņemšanas, vai tā ir taisnība? Pāris gadus atpakaļ tiku ginekoloģijas nodaļā un visas pārbaudes liecināja, ka ar mani ir kārtībā. Kas tas varētu būt par iemeslu? Paldies jau iepriekš!

Atbilde

 • Vēlējos uzzināt, vai tā ir tiesa, ka vīrietis var sasniegt prostatas orgasmu, ja sieviete viņam ar vibratoru veic anālo stimulāciju?

Atbilde