Ella: Tā ir mūsu misija – darīt citus laimīgus!

Viņa ir jauna, skaista, enerģiska un savā jaunībā jau ļoti daudz sasniegusi. Daudzi viņu apskauž un apbrīno. Pa ielu ejot, uz viņu atskatās visu paaudžu vīrieši. No viņas strāvo enerģija, dzīvesprieks un neaptveramas darba spējas. Dažkārt viņai ir vairākas uzstāšanās dienā, bet pusnaktī viņa pārvēršas par dīdžeju kādā no prestižākajiem valsts naktsklubiem. Viņa nav augstprātīga un iedomīga, lai gan varētu atļauties arī to. Viņa ir atsaucīga, pietiekami paškritiska un atklāta. Ļoti sievišķīga un izturīga sieviete.

 

Portāla Tikaisievietem.lv salonā viesojas dziedātāja un mūzikas producente Elīna Fūrmane.

 

Kas, jūsuprāt, dzīvē pieder tikai sievietēm?

Mūsdienās pasaule ir sagriezusies kājām gaisā – vīrietis var būt gan sievišķīgs, gan trausls un nav vairs tā kā agrāk, kad šīs īpašības piedēvēja tikai mums. Sieviete var būt stipra, kareivīga un vīrišķīga, kas atņem vīrietim šīs viņam tik ļoti piestāvošās īpašības. Taču par laimi ir kāds process, kas dabiskā veidā pieder tikai mums. Sieviete atšķirībā no vīrieša spēj iznēsāt jaunu dzīvībiņu un piedzīvot lielu Dieva dāvanu – sajust, kā šī dzīvībiņa aug un attīstās mūsu ķermenī. Protams, ir dzirdēts, ka bērnu ar zinātnieku palīdzību var iznēsāt  arī vīrietis, bet tas nu reiz ir par traku. Manuprāt.

Vai Latvijas valsts veselības sistēma pietiekami rūpējas par savas valsts sieviešu veselību? Vai Latvijā sievietei pietiek informācijas par higiēnu, grūtniecību, kontracepciju un tās metodēm?

Es uzskatu, ka jā – pietiekami.

Kura Latvijā vai pasaulē populāra dāma jums šķiet visšarmantākā kā iekšēji, tā ārēji un vienlīdz ir sievišķības eliksīra simbols?

Viena no pasaules sievišķīgākajām sievietēm bija, ir un būs Merlina Monro. No viņas izstaroja tāda sievišķības deva, ka tas jūtams pat gadu desmitus vecos video ierakstos.
Viņai piemita kas īpašs, kā mūsdienu sievietei karjeristei vairs nav.

Kāda ir jūsu attieksme pret anekdotēm par blondīnēm?

Pozitīva. Es ar humora izjūtu esmu uz Tu!

Kas ir jāprot sievietei? Un kas nav?

Tas katrai sievietei ir jāizlemj pašai. Mēs esam tik dažādas, ka piedēvēt visām no mums vienu prasmju uzskaitījumu būtu smieklīgi.

Kāda, jūsuprāt, ir sievietes misija?

Manuprāt, šī misija nepieder tikai sievietei, šī misija ir arī visu vīriešu misija un visas cilvēces misija. Tā ir misija darīt citus laimīgus.

Ko jūs visvairāk sagaidāt no sava mīļotā vīrieša?

Stipru vīrieša plecu, pie kura var patverties tad, kad to vajag visvairāk.