Gundega Skudriņa: „Sievišķības eliksīrs ir kā džins pudelē!”

Gundega Skudriņa ir patiešām kā skudriņa. Izdarīga, vitāla, aktīva, vienmēr smaidoša, inteliģenta un absolūts labas kompānijas cilvēks. Draugi viņu mēdz dēvēt par Skudru jeb Skudriņu un viņai pašai mājās ir milzīga skudru kolekcija. Ne jau dzīvu, protams,- no katra ceļojuma atvests kāds suvenīrs.

Gundega ir stila cilvēks. Viņas garderobi veido tik daudz drēbju un aksesuāru, cik vienai otrai sievietei visas dzīves laikā nav bijis. TV zvaigznes ampluā arī to pieprasa, jo, ja esi tik atpazīstams, tad tautas modrā acs izpēta katru sīkumiņu.

Gundegu Skudriņu Latvijā jau paspējuši nosaukt par modes un stila ikonu.

Gundega ir dabas bērns. Viņas stihija ir svaigs lauku gaiss un dzidrs ezera ūdens. Salātu un zemeņu dobīte, savs – paša audzēts – gurķītis, lociņš un salātiņš. Un, protams, puķes. Un kā nu ne – Gundega savu biznesu sāka tieši ar puķu tirgošanu.

Pie mūsu lasītājām un lasītājiem viesojas humorpilnā, stilīgā, avangardiskā un graciozā dīva Gundega Skudriņa.

Pirmie 3 jautājumi no Tikaisievietem.lv kā vienmēr mūsu viešņām ir vienādi:

 

Kas jūsuprāt dzīvē pieder tikai sievietēm?

Sievišķīgie hormoni- kas nozīmē gan plosīšanos, gan kaislības, gan reizēm nesaprātīgu rīcību, gan pasaules glābšanu, gan lielāku atbildību, gan skaistuma radīšanu utt. Bet pats galvenais, pateicoties Dieviņam, spēja dāvāt dzīvību un rūpes par visiem, kam nepieciešama palīdzība.

 

Vai Latvijas valsts veselības sistēma pietiekami rūpējas par savas valsts sieviešu veselību? Vai Latvijā sievietei pietiek informācijas par higiēnu, grūtniecību, kontracepciju un tās metodēm?

Informācijas daudzums, manuprāt, ir pietiekams. Jautājums, cik daudz mēs pašas gribam iedziļināties, un sekot līdzi savam veselības stāvoklim. Arī man ir bijis tā: dakteris saka dzeriet zālītes nedēļu, taču pēc dienas, divām paliek labāk un zālītes paliek plauktiņā neaiztiktas. Jautājums, kur ir mana līdzatbildība.

Valsts gan varētu atvieglot mūsu tēriņus medicīnas iestādēs. Laukos daudzas manas kaimiņienes tikai tāpēc neapmeklē ārstus un nodarbojas ar pašdarbību, jo nav pietiekami daudz iztikas līdzekļu. Skumji…

 

Kura Latvijā vai pasaulē populāra dāma jums šķiet visšarmantākā kā iekšēji tā ārēji un ir sievišķības eliksīra simbols?

Sievišķības eliksīra simbols ir kā džins pudelē, katrā sievietē pašā. Jautājums ir par to, vai katra prot to palaist brīvībā vai sadarboties. Ikviena sieviete ir bezgala skaista, ja viņa mīl un viņu mīl. Tādēļ jau kāzu dienā no līgavām burtiski staro laimes hormoni, šarmantais sievietes noslēpuma zieds ir uzplaucis. Tomēr man liekas – tieši Latvijas sievietes ir unikālas, superīgas, varošas, skaistas, līdzjūtīgas un koptas.

 

Kāda jūsuprāt ir sievietes misija?

Darīt pasauli labāku, skaistāku, mīļāku. Un es ne tikai zinu, bet esmu pat pārliecināta, ka tieši tā arī ir. Kad Dievs radīja sievieti, tad pasaule ieguva prēmiju (smejas).

 

Ko jūs visvairāk sagaidāt no vīrieša?

Visu un tai pat laikā neko. Ja es tagad to apspriestu, tad tas līdzinātos dīvainam dialogam pašai ar sevi. Tā kā man vīrieši ļoti patīk (jāteic gan – tikai sakarīgie), tad jūtos ar viņiem vienā veselumā. Tas nozīmē gaidīt kaut ko no sevis pašas.

 

Vai jūs redzat erotiskus sapņus?

Jā, erotiski sapņi mani apmeklē visai bieži, jo sevišķi ceļojumos. Esmu secinājusi, ka tie ir tik sirreālistiski, ka jāsāk būs tulkot Salvadora Dalī darbi… Tad arī iegūšu izskaidrojumu tik skaistiem sapņiem.

 

Vai atceraties savu pirmo randiņu?

Jā, tas bija kādā 3. klasē, kad mēs ar draudzeni , savā miestiņā uzrīkojām disenīti. Uzlūdzām puišus, kuri mums patīk. Ballīte izdevās, jo mūsu kolektīvajā randiņā bija kādi 10 zēni, bet mēs tikai divas (smejas).

 

Kāda ir sajūta, pienākumi, plusi un mīnusi būt populārai TV dīvai?

Es gan teiktu, Latvijā TV cilvēki nav populāri, bet gan atpazīstami. Tā tomēr ir liela atšķirība. Par dīvu var uzskatīt tikai Merlinu Monro, Odriju Hepbernu, vai kādu citu pasaules līmeņa zvaigzni. TV cilvēki dara savu darbu, tāpat kā ikviens no mums.

Man ļoti patīk televīzija, jo tur ir maģiska aura. Ja kādreiz patika kameras acs un filmēšanās process, tad šobrīd vairāk sajūsminos par darbu aizkadrā un montāžās. Acīmredzot briedums iestājies (smejas). Darbs TV gan uzliek par pienākumu būt darbā 24 h, par visu interesēties un būt notikumu virpulī, no kā dažkārt arī pavisam pagurst. Taču bonuss ir laipnas dakterītes, ceļu policisti un sastapto cilvēku labvēlība. Liels pluss ir jaunākā informācija. Jārēķinās, protams, arī ar lielu darvas karoti visu varošajā internetā, anonīmu rakstnieku negatīvajiem komentāriem, vīpsnāšanu un nepamatotiem stereotipiem.

 

Kāda ir jūsu attieksme pret erotiku publicētā formātā – filmas, literatūra, šī gadsimta uzpūstā seksa industrija… ?

Erotikas piesitiens flirta formātā vēl nevienam nav kaitējis, taču smagsvarā ganErotiskām filmām vai literatūrai ir arī izglītojoša vai vismaz ierosinoša funkcija, tādēļ kāpēc ne? Palīglīdzekļi un visa milzīgā seksa industrija man gan nedaudz krīt uz nerviem, jo tik un tā mātes dabas dotie instinkti ir vislielākais seksuālais lādiņš. Viss pārējais tikai mārketings un bizness.

 

Vai jums patīk vīrieši uniformās?

O, jā. Ir gadījies redzēt Amerikāņu karavīrus formās un pēc tam neformālā pasākumā tērpušos civildrēbēs. Nu tas izskatās kā diena pret nakti, saule pret mēnesi vai vasara pret ziemu. Nav vērts pat apspriest. Kaut kāds šarms tajās formās ir. Bet arī ūdenslīdēja tērpam jau nav ne vainas (smejas).

 

Kāda ir mīlestības ābece?

Mīli vienmēr, mīli pa īstam, mīli nesavtīgi!

 

Vai vienu cilvēku, savu partneri iespējams mīlēt morāli un fiziski visu mūžu?

Šī ir pēdējā laika mana vislakoniskākā atbilde – Jā!!!

 

Kurš ir Jūsu dzīves svarīgākais un spilgtākais periods?

Varu izklausīties banāla un triviāla, taču katram dzīves periodam savs skaistums. Vienmēr vados pēc principa -dots devējam atdodas, tāpēc cik ieguldu, tik saņemu, gan attiecībās, gan karjerā. Mīlu dzīvi, savu ģimeni, darbu! Pretim saņemu bezgala daudz skaistu emociju dažādos dzīves posmos.

 

Ko jūs novēlētu jaunām meitenēm, kuras tikko sāk savu seksuālo un attiecību dzīvi?

Ko tur daudz novēlēt, katram pašam uz sava attiecību grābekļa jāuzkāpj, savs rožu lauciņš jāiekopj un no savām kļūdām jāmācās.

Baudīt dzīvi maziem malciņiem, nevis negausīgi. Eksperimentēt un izzināt nedarot citam pāri, skatīt pasauli ar atvērtām acīm un sirdi.