Ļaujiet smagumu nest vīrietim jeb princese zirga mugurā – Mis Latvija Ieva Lase

Ieva bērnībā aizrāvās ar jāšanas sportu, un zirgi viņai joprojām ir ļoti mīļi. Latvijas Universitātes starptautiskās ekonomikas un komercdiplomātijas studente Ieva Lase ir jūrmalniece. Pēc titula „Mis Latvija 2008″ iegūšanas viņa veiksmīgi pierādījusi sevi arī vairākos starptautiskos konkursos. Konkursā „Miss Civilization of the World”, kas pagājušogad notika Turcijā, Ieva ieguva „Vicemis” titulu. Taču no skaistumkonkursa „Miss Peace International” Kiprā mājās pārbrauca ar uzvaru. Arī „Miss World” godpilnā 6. vieta ir ļoti augsts rezultāts. 

Ievas Lases sievišķais skaistums nav tikai vizuālais – viņa neapšaubāmi ir viena no visu laiku inteliģentākajām konkursa „Mis Latvija” līderēm.

 

Kas, jūsuprāt, dzīvē pieder tikai sievietēm?

Sievietēm pieder iespēja būt sievišķīgām – ļaut, lai viņām atver durvis, padod jaku, izmaksā pusdienas, pasniedz roku. Kaut arī mūsdienās daudzi vīrieši ir kļuvuši sievišķīgi, bet sievietes – vīrišķīgas, manuprāt, sievietēm ir jāmāk saglabāt šī iespēja būt „tikai” sievietei! Ļaujiet vīrietim nest smagumu!

Vai Latvijas veselības aprūpes sistēma pietiekami rūpējas par savas valsts sieviešu veselību? Vai Latvijā sievietei pietiek informācijas par higiēnu, grūtniecību, kontracepciju un tās metodēm?

Manuprāt, jā. Tas, protams, ir atkarīgs no pašas sievietes – cik nopietni tādas lietas uztver. Manuprāt, vismaz reizi gadā ir jāapmeklē ginekologs, lai pārbaudītu savu veselību, bet tas nenozīmē, ka visa pārējā gada laikā par sevi nav jārūpējas!!!

Kura Latvijā vai pasaulē populāra dāma jums šķiet visšarmantākā kā iekšēji, tā ārēji  un ir sievišķības eliksīra simbols?

Dziedātāja Bejonse Noulza (Beyonce Knowles). Mani piesaista ne tikai viņas mūzika un pārējā daiļrade (piemēram, aktierspēle), bet arī viņas dzīves skatījums. Katrā viņas videoklipā un tā tapšanā var sajust milzu sievišķību un seksualitāti. Tā ir kvalitāte ne tikai mūzikā, bet arī kustībā. Kaut arī viņas platie gurni daudziem varētu šķist par lielu, manā uztverē tieši tie Bejonsu padara tik ārkārtīgi sievišķīgu.

Ko jūs domājat par izsargāšanos? Kad tā jāveic un kad nē? Kāds, jūsuprāt, ir labākais kontracepcijas veids?

Pats nozīmīgākais iemesls, kāpēc noteikti jāizsargājas – lai izvairītos no transmisīvajām slimībām, ja ir neregulāri partneri. Ja ir regulārs partneris, jāizsargājas tādos gadījumos, kad sieviete un vīrietis vēl nav ne morāli, ne materiāli gatavi bērnam. Jo tā ir liela atbildība – ne tikai radīt jaunu cilvēku, bet no tā attīstīt pilnvērtīgu un labu personu.

Manuprāt, katram pašam, konsultējoties ar ārstu, ir jāizvēlas, kurš ir visērtākais un labākais kontracepcijas veids.

Šovbiznesa pasaulē mājo bohēma; strauji, skaisti un negaidīti mirkļi. Vai jūs esat par vai pret „vienas nakts” attiecībām?

Nenosodu cilvēkus, kuri to dara – lai jau izbauda, bet pati to neatbalstu.

Kā jūs rūpējaties par savu veselību? Kāds ir jūsu veselīgais dzīvesveids?

Manā uztverē sevi nedrīkst pārāk ierobežot – ir jāsaprot, ko ķermenis vēlas. Ir jāēd tas, ko sirds kāro, tikai samērīgās devās. Savā ziņā ir jāprot ar savu ķermeni komunicēt, kas ir labi un kas nē. Pie veselīga dzīvesveida noteikti pieskaitu regulāru fizisko slodzi (siltākā laikā svaigā gaisā), svaigi spiestas sulas, daudz dārzeņu un pēc iespējas mazāk stresa! To ir viegli teikt, bet grūti izpildīt. Šī ir mana formula, kuru cenšos realizēt.

Kas ir pats trakākais, ko savā dzīvē esat darījusi?

Nesauktu to par pašu trakāko, bet gan par pašu iespaidīgāko – izpletņlēkšana. Tas bija viens no maniem sapņiem, ko pirms pāris gadiem piepildīju. Bļāviens bija iespaidīgs, kad laidos lejā brīvajā kritienā, un nudien bija bail, bet noteikti to vēl kādreiz mūžā atkārtošu.

Kas, jūsuprāt, ir mīlestība?

Mīlestība ir laime, pie kuras ilgi un spēcīgi jāstrādā.