Kā var palīdzēt Airtal krēms?

Viens no labajiem palīgiem sāpju gadījumā ir Airtal krēms, kas paredzēts sāpju, iekaisuma un reimatisma gadījumā. Tas ir iedarbīgs pretsāpju līdzeklis lokālai sāpju un iekaisuma ārstēšanai, ko uzklāj tieši sāpošajai vietai.

 

Airtal krēms iedarbojas līdz pat astoņām stundām. Tas atvieglo ikdienas gaitas, jo sāpes netraucē visas darba dienas vai nakts garumā.

 

Kad lietot Airtal krēmu?

Airtal krēms palīdzēs sāpju un iekaisuma ārstēšanai traumu, skeleta un muskuļu sistēmas bojājumu gadījumos: cīpslu, saišu, muskuļu un locītavu sāpju ārstēšanai, piemēram, tendinīta (nebakterioloģiskas izcelsmes cīpslu iekaisums), tendosinovīta (sinoviālo apvalku un cīpslu bojājumi), sastiepuma, izmežģījuma, bursīta (gļotsomiņas, kas atrodas locītavu tuvumā, iekaisums), lumbago (muguras lejasdaļas iekaisums) un torticollis (greizais kakls) gadījumā.

Tāpat Airtal krēms būs labs palīgs arī hronisku sāpju ārstēšanai, taču par tā kombinēšanu ar citiem medikamentiem noteikti konsultējieties ar savu ārstu.

 

Kā lietot Airtal krēmu?

Trīs reizes dienā 1,5–2,0 g krēma (5–7 cm garu krēma strīpiņu) uzklājiet sāpošajam apvidum un viegli iemasējiet ādā. Ieteicamais ārstēšanās ilgums ir viena nedēļa. Ja situācija neuzlabojas vai iekaisums kļūst spēcīgāks, intensīvāk izpaužas, noteikti ir jākonsultējas ar ārstu.

Atcerieties!

  • Bez ārsta norādījumiem Airtal krēmu nav ieteicams lietot ilgāk par divām nedēļām.
  • Airtal nedrīkst lietot bērni līdz 14 gadu vecumam.
  • To nedrīkst klāt uz kairinātas (ekzēma, nātrene) un ievainotas ādas vai vaļējām brūcēm.
  • Krēma lietošana ir jāpārtrauc, ja pēc tā uzklāšanas uz ādas parādās izsitumi.