Jauna aplikācija For You, With You – cilvēkiem ar iekaisīgām zarnu slimībām

  • Twitter
  • Facebook

Aplikācija For You, With You latviešu valodā atgādinās par vizīti pie ārsta, medikamentu lietošanu, sniegs atbildes uz jautājumiem un informēs par aktualitātēm. Tā ir palīgs cilvēkiem ar Krona slimību un čūlaino kolītu, lai ikdiena būtu ērtāk plānojama un pārskatāma.

Aplikācija For You, With You veidota, lai sniegtu atbalstu un palīdzību ikdienā cilvēkiem, kuri sadzīvo ar iekaisīgām zarnu slimībām (IZS).

Aplikācija ir pieejama arī latviešu valodā. To ir iespējams lejupielādēt gan iOS, gan Android lietotājiem, plašāka informācija vietnē https://foryouwithyou.lv/ .

For You, With You lietotājiem iespējams reģistrēties un izveidot profilu, lai saņemtu sev piemērotāko informāciju un personalizētu pieredzi. Varēs iestatīt atgādinājumus medikamentu lietošanai un plānotajām vizītēm pie veselības aprūpes speciālista. Ērti plānot ikdienu un nepieciešamības gadījumā atrast labierīcības, atrodoties ceļojumā vai nepazīstamā vietā.

Aplikācija sniedz iespēju piekļūt informatīviem videomateriāliem par to, kā ieviest pārmaiņas un izdarīt atbilstošas izvēles, kas ļaus ikdienā sadzīvot ar IZS.

Lietotne piedāvā vairāk nekā 50 rakstu par dažādām ar sadzīvi un IZS saistītām tēmām, piemēram, uzturu, labsajūtu, seksualitāti, ceļošanu, kā arī dietologa apstiprinātas receptes cilvēkiem ar iekaisīgām zarnu slimībām.

Viena no vērtīgākajām lietotnes For You With You funkcijām ir tā saucamais IZS disks, kas ir apstiprināts veselības stāvokļa novērtēšanas rīks.

IZS disks ir vizuāls pašnovērtēšanas rīks ar IZS saistītā funkcionālā stāvokļa novērtēšanai. Tas nodrošina vizuālu attēlu zirnekļa diagrammas veidā, kas aptver desmit dažādas kategorijas, kurās lietotājs laika gaitā var sekot līdzi sava veselības stāvokļa attīstībai.

Informācija lietotnē nevar aizstāt profesionālu speciālista konsultāciju un rekomendācijas. Ja rodas kādas medicīniska rakstura problēmas vai jautājumi, Jums par to jāsazinās ar savu ārstu.