Latgales uroloģijas dienā izglītos kolēģus un veicinās uroloģijas pieejamību reģionos

  • Twitter
  • Facebook

Latvijas Urologu asociācija pulcēs ārstus un ārstniecības personas klātienes konferencē “Latgales uroloģijas diena”, kas notiks piektdien, 19. aprīlī, no plkst.14 līdz plkst.17 Daugavpils reģionālajā slimnīcā.

Konferences nolūks ir veicināt informētību un zināšanas par uroloģijas saslimšanām citu speciālistu vidū, kā arī uroloģijas pieejamības veicināšana reģionos. Konferences reģistrētie dalībnieki pēcāk saņems apliecību ar 3 tālākizglītības punktiem (TIP). Reģistrēties konferencei iespējams šajā saitē: https://ej.uz/LatgalesUrologijasDiena

Pasākumā tiks sniegti praktiski ieteikumi ārstniecības personu iesaistei uroloģisko slimību ārstēšanā, runās par urīna nesaturēšanu vīriešiem (par veidiem, cēloņiem, ārstēšanas iespējām), atsevišķa tēma būs mūsdienu skatījums uz vīriešu neauglību.

“Urologi savā pieredzē reizēm saskaras ar nepilnīgu informētību ne tikai pacientu vidū, bet arī ģimenes ārstu un citu kolēģu vidū, tāpēc Latgales uroloģijas dienā mēs veicināsim informētību gan starp ārstiem, gan sabiedrībā. Uroloģijas dienā vairāk būs akcentēts pacienta ceļš pie urologa sadarbībā ar ģimenes ārstu, uroloģijas pieejamība reģionos. Runāsim par to, ko spēj paveikt kolēģi Daugavpils reģionālās slimnīcas Uroloģijas nodaļā, ar ko viņi nodarbojas, ko mēs vispār varam. Uzsvaru liksim arī uz prostatas vēzi – gan agrīnas diagnostikas lielo nozīmi, gan par modernām ārstēšanas iespējām un inovatīviem medikamentiem ne tikai agrīna, bet arī izplatīta prostatas vēža gadījumā,” skaidroja Latvijas Urologu asociācijas valdes loceklis Pēteris Vaganovs.

Šajā saitē iespējams sekot jaunumiem uroloģijā: https://www.facebook.com/latvijas.urologu.asociacija

Pasākumu organizē Latvijas Urologu asociācija sadarbībā ar Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociāciju un Daugavpils reģionālo slimnīcu.

Konferences norisi atbalsta IPSEN, Bionorica, Janssen, Johnson & Johnson un Bayer Latvija.