Ja esi pārkāpis robežu, meklē atbalstu!

  • Twitter
  • Facebook

Lai palīdzētu cilvēkiem, kuri saskārušies ar azartspēļu atkarību, kā arī viņu tuviniekiem un citiem līdzcilvēkiem, katru dienu no plkst. 12.00 līdz 20.00 darbojas atbalsta tālrunis 29 323 202.

Uz zvaniem atbild īpaši sagatavoti Krīžu un konsultāciju centra Skalbes speciālisti, kuri palīdz zvanītājam atpazīt atkarības pazīmes, uzzināt, kādi ir pirmie soļi, lai uzsāktu cīņu ar atkarību, noskaidrot efektīvākās ārstniecības veidus, kā arī informē par Pašatteikušos personu reģistru. Pašlaik šis ir vienīgais specializētais atbalsts pa tālruni tiem, kas saskaras ar azartspēļu ietekmi.  

Tālruņa darbība ir svarīgs atbalsta mehānisms, ko pierāda zvanu esamība un plašais problēmu loks par ko runā zvanītāji. Zvanītāji vēlas saņemt ne tikai emocionālo atbalstu, bet arī saprast konkrētus soļus.” norāda atbalsta tālruņa azartspēļu atkarīgajiem un viņu tuviniekiem koordinatore Santa Laimiņa.

“Saskaņā ar Latvijas Spēļu biznesa asociācijas darbības kodeksu, biedri ievēro atbildīgas spēles principus, tai skaitā nodrošinot informāciju un piemērotu atbalstu klientiem ar atkarības pazīmēm un viņu līdzcilvēkiem. Tālrunis 29 323 202 ir būtisks atbalsta elements, kuru kopīgiem spēkiem pilnveidosim,” norāda Latvijas Spēļu biznesa asociācijas prezidents Arnis Vērzemnieks.

Fona informācija

Atbalsta tālrunis 29 323 202 azartspēļu atkarīgajiem un viņu līdzcilvēkiem darbojas kopš 2018. gada. Patreiz Krīžu un konsultāciju centrs Skalbes sadarbībā ar Latvijas Spēļu biznesa asociāciju paplašina azartspēļu atkarības atbalsta tālruņa pieejamību.

Latvijas Spēļu biznesa asociācijas biedri ir SIA Admirāļu klubs, SIA Alfor, Joker LTD, SIA Furors, SIA Olympic Casino Latvia.

Vairāk informācijas:

Santa Laimiņa

Krīžu un konsultāciju centra Skalbes atbalsta tālruņa azartspēļu atkarīgajiem un viņu tuviniekiem koordinatore

santa.laimina@skalbes.lv

t.26363595